VC Sleen maakt nu beleid voor..

VC Sleen maakt nu beleid voor..

..de VC Sleen van morgen..

Sinds de start van de VC Sleen in maart 2008 hebben we al veel gerealiseerd. We hebben weer een prachtige en gezonde club opgebouwd met enthousiaste leden. Daar zijn we nu ontzettend trots op en dat willen we in de toekomst ook heel graag zo houden. Daarom heeft het bestuur een aantal leden gevraagd om (met ondersteuning van de Nevobo) een beleidsplan/visie voor de VC Sleen voor te bereiden.

Leden van de projectgroep:
• Annelieke Jager (speelster dames 1)
• René Wouters (ouder van 2 speelsters)
• Sandra Katerberg (speelster dames 3, coördinator mini’s)
• Jan Sibon (trainer/coach dames 2 en speler heren 1)
• Johan Middendorp (ouder van 2 jeugdspelers)
• Christa Weusthof (speelster dames 2, penningmeester)
• Peter van Tarel (ondersteuning namens de Nevobo)

Taak van de projectgroep:
Het voorbereiden van het beleidsplan door zowel de club van binnenuit bekijken en beoordelen (interne analyse), als de omgeving van de club bekijken en beoordelen (externe analyse).

Deelname aan enquête:
Komende week kun je benaderd worden voor het invullen van een enquête. Je zou ons zeer helpen als je wilt deelnemen aan de enquête. Het kost slechts luttele minuten van je tijd en je helpt onze club voor jaren verder.

Een reactie plaatsen