16e Randstad-beachvolleybaltoernooi

16e Randstad-beachvolleybaltoernooi

Afhandeling financién

De organisatie van het 16e Randstad-beachvolleybaltoernooi kijkt met gemengde gevoelens terug op het evenement. Spelbreker was de regen in de nacht van zaterdag op zondag, waardoor de 2e speeldag moest worden afgelast. Wij vonden het niet verantwoord om op het doorweekte en door regenwater verzadigde strand te gaan beachvolleyballen. De organisatie moest daardoor op zondagmorgen vroeg het moeilijke besluit nemen om niet te gaan spelen.

Over de 1e speeldag zijn we tevreden. Het programma kon normaal worden gespeeld.

Door het afgelasten van dag 2 zijn er een aantal zaken die nog even geregeld moeten worden:

1. Prijzengeld

In het programmaboekje staat het volgende vermeld:

Wanneer de weersomstandigheden het niet toelaten dat het toernooi

volledig wordt afgerond zal het prijzengeld worden gehalveerd.

De tussenstand zal bepalend zijn voor de uitslag van het toernooi.

 

Concreet houdt dit het volgende in:

Allereerst geldt voor alle categorieën dat het prijzengeld wordt gehalveerd.

Daarna wordt deze helft verdeeld over het aantal poules.

Voorbeeld:

1e prijs cat. C was € 250,–, wordt nu dus € 125,–. Er zijn 8 poules, alle nummers 1 van elke poule krijgen € 125,– gedeeld door 8 = € 15,63.

De prijzen zullen binnenkort worden overgemaakt.

De standen zoals die op toernooi.nl staan zijn leidend.

 

2. Inschrijfgeld

Voor wat betreft het weer en het niet doorgaan van dag 2 beroept de organisatie zich op overmacht. Hier valt niets aan doen, toch hebben wij wel de kosten van een volledig toernooi.

Beachvolleyballers die zich alleen voor zondag hebben opgegeven krijgen de helft van het inschrijvingsgeld terug. Dit geld zal binnenkort worden overgemaakt.

We hopen op jullie begrip en gaan er van uit dat iedereen zich hierin kan vinden.

Natuurlijk hopen we voor volgend jaar op beter weer en jullie deelname.

 

Organisatie 16e Randstad-beachvolleybaltoernooi.

Een reactie plaatsen